Ubytování v Brazílii

V Brazílii máte na výběr z několika možností, v jakém ubytovacím zařízení strávíte svůj pobyt. Najdete tu jak klasické hotely středoevropského typu, které ubytovani brazilievynikají zejména objemem ubytovací kapacity. A nebo můžete strávit svou dovolenou v tzv. pousadas, což jsou tradiční domky či chatky nacházející se v krásné přírodě nebo nedaleko pláže. Pousadas nabízí oproti klasickému hotelu více soukromí a také tu lépe poznáte brazilský život a místní kulturu.

Oba dva typy ubytování však poskytují dostatečný komfort, kvalitní služby a doprovodné aktivity, které vám zpříjemní vaši dovolenou. Úroveň ubytování si můžete zvolit sami, luxusnější hotely jsou samozřejmě dražší alternativou ubytování.

Pokud se budete trochu snažit, najdete i levnější varianty ubytování. Venku nebo pod stanem můžete spát pouze v kempech, kterých v Brazílii není velké množství, takže doporučujeme hledat ubytování v soukromí.

 

 

 

Průvodce Brazílií

Zájezdy do Brazílie

Základní informace o Brazílii

Historie Brazílie

Příroda v Brazílii

Památky v Brazílii

Kuchyně v Brazílii

Kultura v Brazílii

Tipy na výlety v Brazílii

Ubytování v Brazílii

Brazílie - královna kávového trhu

Kde, kam a jak v Brazílii

doprava krajina lodní navigace pomoc průmysl služby a nákupy statky stavby turistika a zábava ubytování a resorty voda vojenské vzdělání

Hledání

Kraje Brazílie

Acre Acre Alagoas Alagoas Amapá Amapá Amazonas Amazonas Bahia Bahia Ceará Ceará Distrito Federal Distrito Federal Espírito Santo Espírito Santo Goiás Goiás Maranhão Maranhão Mato Grosso Mato Grosso Mato Grosso do Sul Mato Grosso do Sul Minas Gerais Minas Gerais Pará Pará Paraíba Paraíba Parana Paraná Pernambuco Pernambuco Piauí Piauí Rio de Janeiro Rio de Janeiro Rio Grande do Norte Rio Grande do Norte Rio Grande do Sul Rio Grande do Sul Rondônia Rondônia Roraima Roraima Santa Catarina Santa Catarina São Paulo São Paulo Sergipe Sergipe Tocantins Tocantins
 
iDovolená.com - vaše dovolená začíná zde